PS4life

Evolve – Zapis turnieju oraz garść informacji o kolejnej zabójczej bestii

Jeżeli oglądaliście targi E3, dzięki streamowi z twitch’a, to z pewnością zobaczyliście powtarzającą się reklamę Evolve. Zaprasza ona na codzienny turniej, z którego materiał udostępniony został na Youtube. Oprócz świetnego pokazu możliwości gry dostarcza on wielu ciekawych informacji.

Bestia, przeciwko której walczy czwórka łowców, nazwana została Kraken. Co ciekawe, nie jest ona stworzeniem wodnym, jednak potrafi latać, a do walki wykorzystuje fale dźwiękowe oraz elektryczność. Jest to mobilna jednostka, która czuje się najlepiej na średnim dystansie, kiedy to może zadawać duże obrażenia z bezpiecznej odległości.

2011597809

Podobnie jak już nam znany Goliath, potwór ten posiada trzy poziomy ewolucji. Każdy z nich odblokowuje trzy punkty umiejętności, które możemy dowolnie rozmieścić. Oczywiście, aby zdobyć kolejny stopień Kraken musi zabić i spożyć wiele neutralnych stworów, w czym łowcy muszą mu przeszkodzić. Niestety, nawet lecąca w powietrzu bestia będzie pozostawiała ślady, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wylądować na ziemi i skradać się przez krótką chwilę. Ponadto, jej umiejętność lotu może zostać skutecznie przerwana przez tropiciela i jego niebezpieczne harpuny.

Jak widać, gra Krakenem będzie całkowicie inna niż pierwszą ujawnioną kreaturą. Jest to jeden z powodów, przez który jestem w stanie wybaczyć twórcom udostępnienie graczom tylko trzech bestii. Jedynie ci, którzy zdecydują się na zamówienie przed premierowe mogą liczyć na dodatkowego pupila. Pozostali gracze będą zmuszeni kupić DLC osobno, jeżeli zechcą wypróbować innego stwora. Wiemy również, że osoby preferujące grę w kooperacji jako łowcy będą mieli troszkę większy wybór. Twórcy oddają nam do dyspozycji dwunastu żołnierzy, którzy zapolują na obcego na jednej z ponad dwunastu map. 

 

 

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.