PS4life

Bloodborne – spadkobierca Soul’sów?

Plotki o tajemniczym „Project Beast” słyszeliśmy już dawno. Pojawił się nawet krótki materiał wideo ukazujący gameplay. Czym tak na prawdę jest ta produkcja?

Dzięki targom E3 dowiedzieliśmy się, że prawdziwa nazwa tej gry to Bloodborne i odpowiada za nią studio From Software, czyli ludzie, którzy stworzyli sławne Dark Souls. Klimatyczny, ciemny i mroczny trailer szybko trafił do wszystkich fanów gier japońskiego studia. Większość opinii jest zgodna co do tego, że jest to najciekawsza produkcja jaką Sony pokazało na tegorocznej konferencji. Zresztą, sprawdźcie sami:

Głównym miejscem wydarzeń będzie miasto o dźwięcznej nazwie Yharnam, które zostało zdziesiątkowane przez tajemniczą plagę. Do walki z potworami wykorzystamy nie tylko śmiercionośne bronie białe, ale również bardziej współczesną broń palną. Ma być brutalnie, krwawo i brutalnie. Brzmi to świetnie, a wygląda jeszcze lepiej. Co waszym zdaniem lepiej trzyma w napięciu i przyspiesza bicie serca? The Order 1886, czy Bloodborne?

Jest to oczywiście tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4 który pojawi się w przyszłym roku. Z niepotwierdzonego źródła wiemy, że przybliżonej premiery możemy spodziewać się na wiosnę. Istnieje już możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego, jednak osobiście wolę wstrzymać się do kolejnych materiałów, których na pewno otrzymamy wiele w najbliższych dniach.
Bloodborne-combat
Jako produkcja, która pojawi się jedynie na najnowszej konsoli Sony, Bloodborne wykorzysta w pełni możliwości sprzętu. Możemy oczekiwać pięknej grafiki w stałych 30 klatkach i 1080p. Duży, mroczny świat oraz nacisk na sieciowy aspekt rozgrywki to główne założenia tego tytułu. Niestety, niedosyt pozostał, ponieważ wszyscy liczyli na oficjalny materiał filmowy na silniku gry. Zainteresowanych zapraszam na oficjalną stronę studia http://www.fromsoftware.jp/en/ oraz do obejrzenia krótkiej galerii.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.