PS4life

Xbox One bez Kinecta nie zawojował rynku!

MicroSoft ma problem. Zapowiedź XBOXA bez Kinecta nie zdobyła rynku. Okazuje się, że w zamówieniach przedpremierowych szału nie ma. Jest on za to pewnikiem w siedzibie pewnej firmy w Redmond.

Jak podaje redakcja Dualshockers po analizie ilości zamówień przedpremierowych w ogólnoświatowej sieci Amazon, nowa „goła” wersja maszyny MS nie sprzedaje się najlepiej. W swojej ojczyźnie zajmuje miejsce w drugiej setce i jest wyprzedzany przez… tradycyjny zestaw z Kinectem!

Ale to nic w porównaniu z rynkiem brytyjskim bo tam na Amazonie XBOX ONE… ALONE… zajmuje…. Uwaga… Uwaga… 2489 miejsce w rankingu popularności!!! Sic!!! Oj to musi boleć. Nie spodziewałem się takich wyników, jak mam być szczery. Nie aż tak złych. Na pocieszenie zostaje tylko 49 pozycja w sieci Game Stop.

Zobaczymy co zmieni się po E3, bo wychodzi na to, że tegoroczne targi mogą być ostatnią deską ratunku dla amerykańskiej konsoli. A o desperacji niech świadczy fakt, że MS będzie zapowiadał za miesiąc gry na X-a które będą miały premierę… za dwa lata! Kurcze , ależ ja się nie mogę tych targów doczekać!

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Łukasz Wende

Zakręcony optymista. Gra odkąd pamięta i będzie grał do śmierci. Podobno jego pierwsze wypowiedziane słowo to "pad", ale nikt nie wiedział o co chodzi. Maniak PlayStation i serii God Of War. Od ponad roku szczęśliwy tata... dzidzia już jest oswajana z padem.