PS4life

A najlepiej sprzedającą się konsolą nowej generacji w USA w ubiegłym miesiącu było…

Chwila emocjonującej ciszy… przerwa na kaszel… WOALA!!! PlayStation 4!!! A to ci niespodzianka! Kolejny miesiąc konkurencja zostaje w tyle… i to w podwójnym tyle! Sony po raz kolejny może otwierać szampana… tylko tak co miesiąc pić i świętować to też nie dobrze…

Jak pokazują wyniki z NPD Group, Sony na terenie Stanów Zjednoczonych sprzedało ponad 200 tyś swoich nowych maszyn, co przy 115 tysiącach X-ów konkurencji jest bardzo dobrym wynikiem. Co to będzie za miesiąc jak sprzedaż XBOX-ów spadnie bo wszyscy będą czekali na zestaw bez Kinecta?.. .strach się bać… w każdym razie bracia samuraje bać się nie mają czego i już biegną po spory zapas Sake.

Co więcej najlepiej sprzedającą się grą w Stanach było… inFamous: Secon Son! Wynika z tego jasno, że aby najlepiej się sprzedać, nie trzeba być ciągle na szczycie słupków sprzedaży. Wygrywa regularny maraton zakupowy, a nie sprint. Brawo Sony! Brawo Sucker Punch!… coś czuję, że jeżeli gigant z Japonii zaskoczy wszystkich niesamowitymi zapowiedziami nowych gier to na E3 będzie masakra hamburgerów przy pomocy katany.

Xbox-One-jm

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Łukasz Wende

Zakręcony optymista. Gra odkąd pamięta i będzie grał do śmierci. Podobno jego pierwsze wypowiedziane słowo to "pad", ale nikt nie wiedział o co chodzi. Maniak PlayStation i serii God Of War. Od ponad roku szczęśliwy tata... dzidzia już jest oswajana z padem.