PS4life

W 2014 roku Sony na swoją konferencję E3 przygotowuje DUŻY eksperyment

Już niedługo czerwiec, a co za tym idzie święta Bożego Narodzenia dla wszystkich graczy. Wszystkie z firm chcą zaprezentować coś nowego, oryginalnego i niepowtarzalnego. Od wielu lat jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania konferencji online na ekranach naszych komputerów/tabletów/telewizorów. W tym roku Sony chce być bardzo oryginalne.

W ponad czterdziestu kinach w USA będzie na żywo transmitowana konferencja PlayStation z E3. Zaraz po tej transmisji, będzie też post show „The PlayStation® E3 Experience” prowadzonej przez Geoffa Keighleya ze Spike TV z dodatkowymi materiałami video z rozszerzonego gameplaya i wywiadami z twórcami gier.

Jako, że amerykanie lubią tego rodzaju szopki, gwarantowane jest, że wszystkie miejscówki będą zajęte. W moim lokalnym kinie w Chicago wszystkie bilety zostały już rozdane – tak, tak jako że jest to promocja Sony, cały spektakl jest darmo :) Zapisałem się na listę rezerwową – zobaczymy.

Z drugiej strony trochę szkoda, że 3 miasto w stanach ma tylko jedno wyznaczone kino (na ponad 40), bo z konferencjami tego typu jest jak z meczami piłkarskimi. Można obejrzeć w telewizji, ale w pubie przy piwku atmosfera jest lepsza :)

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Piotr Kubiak