PS4life

My tu gadu gadu, a kolejne PS4 znika ze sklepowych półek!

W Sony powinni co miesiąc otwierać szampana. Ich najnowsza konsola, która mimo skromnej biblioteki tytułów i jednym porządnym system sellerem pokazującym czym jest nowa generacja, sprzedaje się wyśmienicie. Zatem co może być lepsze od 6 baniek?

Na przykład 7 baniek! Dokładnie tyle na dzień 6 kwietnia sprzedało się konsol PS4. Do tego należy dorzucić 20,5 miliona gier, zarówno tych pudełkowych, jak i w dystrybucji cyfrowej, a przypada nam już 2,93 gry na osobę. Całkiem nieźle! Należy także nadmienić, że 135 milionów razy użyto w praktyce przycisku „Share”, dokonano 4,9 miliona transmisji na żywo, oglądanych przez ponad  90 milionów widzów! Wiosna idzie i wszystko w Sony wzrasta!

Oby tak dalej, a problemy finansowe japońskiego giganta szybko odejdą w zapomnienie.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Łukasz Wende

Zakręcony optymista. Gra odkąd pamięta i będzie grał do śmierci. Podobno jego pierwsze wypowiedziane słowo to "pad", ale nikt nie wiedział o co chodzi. Maniak PlayStation i serii God Of War. Od ponad roku szczęśliwy tata... dzidzia już jest oswajana z padem.

  • Michał Wietecki

    No a mi już od premiry piąty pad pierdalnął i teraz powinienem się domagać dodatkowego trzeciego w zadość uczynieniu 3ciego bo tak nawet zaoszczędzą na kurierze jak odeśle komplet a nie po koleji ,choć PRAM prubuje wyłudzić te 26 zeta za odesłanie to w żadnym wypadku NIE płaćić bo to zwykłe wyłudzenie…pazerność musi ich nauczyć pokory i podniesienia jakości . Według moich obliczeń to 9 serwisów na rok tj. 9x2tyg=18 tygodni brak pada to prawie 5 miesięcy gdybym miał jednego ,dalej 9 serwisów po 20zeta za kuriera w dwie strony to daje następne ponad 350 zeta to prawie 2 pady +moje wkurwie…=antyreklama.Sony daje dupy i zarazem pazernie licząc zyski olewa sprawe >a problem tak prosty w rozwiązaniu, ale sony znów zamiast absolutnie zmienionej gumy i usztywnienia zawiachów zrobiło chyba nic prucz danie sztywniejszej/gęściejszej mieszanki która się kruszy i rozrywa pod wpływem ciepła i enzymów. Teraz inni wyczaili ten biznes tworząc przejściówki do innych padów konkurencji ,a sony będzie wymuszało używanie swojej płytki w grach zasilaną w dodatku 2xsłabszą baterią pomimo dużo zwiększonego zapotrzebowania na energię głośniczek ,dioda ,płytka…CHAMSTWO !!! tym bardziej że jedną konsolę tak zrzuciłem bo w dodatku USB się nie wypieło ani z pada ani z konsoli bo trzeba je ładować w iońcu na okrągło jak taka małpa.Tbc….