PS4life

Firmware 1.62 w PlayStation 4 – na poważne zmiany będziemy musieli poczekać do kolejnych aktualizacji oprogramowania

Użytkownicy PlayStation 4 mogą (a raczej muszą) ściągnąć już najnowsze uaktualnienie oprogramowania konsoli. Sony nie zapowiadało tej aktualizacji wcześniej, co może oznaczać tylko jedno – na wypatrywane przez graczy funkcje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Oprogramowaniu w PS4 brakuje trochę do ideału – nie ma w nim wciąż wielu rzeczy, które znacząco uprzyjemniłyby korzystanie z konsoli. Są większe i mniejsze braki. Uzupełnienia tych drugich moglibyśmy oczekiwać w pomniejszych aktualizacjach, takich jak najnowszy update o numerze 1.62.

Na pewno nikt nie obraziłby się za wprowadzenie powiadomień o przejściu znajomych w tryb online, albo możliwości pauzowania pobieranych plików. Te rzeczy przecież znamy już z poprzedniej generacji konsol Sony i nie jest to zapewne żaden poważny problem dla programistów Sony. Tymczasem przed pobraniem aktualizacji 1.62 naszym oczom ukazuje się taki changelog:

Ulepszono jakość obsługi niektórych pozycji oprogramowania w formacie PlayStation 4

Sami przyznacie, że jest on dosyć oszczędny. Na pewno część graczy borykających się z problemami ze swoimi PS4 dostrzeże poprawę w działaniu konsoli, jednak ogół, który zmuszany jest do pobrania 336 MB danych oczekiwałby bardziej namacalnych zmian.

Na takie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, a tym czasem pozostaje mi życzyć Wam wysokich transferów podczas aktualizowania konsol :)

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski