PS4life

Nowe słuchawki PlayStation Gold Wireless Stereo Headset

Kiedy w listopadzie 2013 roku Sony wydało PlayStation 4 wielu ludzi (w tym ja) było bardzo niezadowolonych, że nie będą mogli używać słuchawek bezprzewodowych „brandowanych” do użytku z PS3, a także z PULSE – Elite Editor Manager (PEM) który to pozwalał na zgrywanie Audio Modes do poszczególnych gier.

Jak wielu innych graczy nie chciałem kupować nowych słuchawek Sony Pulse Elite tylko po to, aby za kilka miesięcy płacić następne $130 za słuchawki kompatybilne z PlayStation 4. Jedna z największych sieci elektroniki użytkowej BestBuy (taki sobie europejski MediaMarkt), a także znany portal play-asia.com przedstawiły jako preorder nowe słuchawki PlayStation Gold Wireless Stereo Headset w cenie $129.99.

Play-Asia w opisie podaje, że do używania wszystkich funkcji należy mieć firmware 4.20 na PS3 (lub dalszy), albo 1.6 na PS4 (ostatnia oficjalna wersja to 1.52). Funkcje dodatkowe wyglądają dokładnie tak samo jak w przypadku słuchawek Pulse Elite na PS3. W pudełku znajdziemy:

  • Gold Wireless Stereo Headset
  • Wireless Adaptor
  • Travel Pouch
  • 3.5mm Audio Cable
  • Micro-USB Charge Cable

PlayStation-Gold-Wireless-Stereo-Headset-1

Co do wyglądu to przynajmniej jak dla mnie wyglądają … średnio. W nazwie mamy Gold, a złota nigdzie tu nie widać (może na złączu 3.5mm jack). Trochę przypominają pierwszą wersję słuchawek Wireless Stereo Headset (może lepiej wykonaną – ze zdjęć ciężko wyczuć). Daleko im jednak z wyglądem do wersji premium Elite Edition na PlayStation 3. Mają też mieć wymienne „faceplates” aby wyglądały bardziej personalnie/zgodnie z gustami użytkownika.

Co do firmware 1.6 to na razie nic nie wiadomo co takowy miałby jeszcze zawierać prócz kompatybilności z nowymi (a także miejmy nadzieję starymi) słuchawkami Sony. Mam nadzieję, że Sony będzie chciało podtrzymać dobrą passę i umożliwi posiadaczom wersji słuchawek z PS3 na używanie wszystkich funkcji chat/audiomodes na nowej konsoli. Nowe słuchawki do sprzedaży mają trafić jeszcze w styczniu, a więc lada dzień. Przynajmniej na stronie play-asia.com

PlayStation-Gold-Wireless-Stereo-Headset-5 PlayStation-Gold-Wireless-Stereo-Headset-4 PlayStation-Gold-Wireless-Stereo-Headset-3 PlayStation-Gold-Wireless-Stereo-Headset-2

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Piotr Kubiak