PS4life

Dobra cena PS4 w sklepie PlayStation na Allegro – brać póki jest

PlayStation 4 nie jest obecnie łatwo kupić, jednak osoby wciąż szukające swojego egzemplarza mają doskonałą okazję do tego, żeby w końcu go dopaść. W przyzwoitej cenie, z pewnego źródła. Nic tylko brać, bo długo się pewnie konsole nie ostaną.

Na jutro zapowiadana jest dostawa PS4, ale wygląda na to, że część sklepów otrzymała nowe egzemplarze konsoli trochę wcześniej. Jedną z nich jest oficjalny sklep PlayStation na Allegro (który zdaje się być obsługiwany przez Komputronik).

Dotychczas obowiązująca cena była zdecydowanie nieatrakcyjna – 2499zł za gołą konsolę to jakiś żart. Zwłaszcza, gdy mówimy o oficjalnym sklepie, który powinien być wyznacznikiem dobrej oferty. Teraz jednak sprzedawcy zorganizowali promocję i to nie byle jaką – przecena sprawiła, że gołą konsolę można kupić za 1799zł.

Aby nie przedłużać, bo ilość dostępnych konsol topnieje w oczach – wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj. I radzę się spieszyć :)

AKTUALIZACJA: link na stronie jest poprawny w trakcie pisania tekstu działał, jednak wygląda na to, że aukcja została usunięta. Powód tego nie jest mi znany – być może sklep przeszacował swoje stany magazynowe PS4. W każdym razie warto zaglądać do sklepu PS na Allegro – może wkrótce konsola pojawi się znowu.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski

 • bloodybartek

  Oj tam, bez przesady. Gdyby komuś zależało to poszperawszy trochę w sieci można dostać super wypasioną wersję z killzonem padami i kamerką za 1800-1900 zł, trzeba tylko umieć szukać. Alledrogo to nie cały internet

  • Radosław Ołdak

   to daj namiary bo wychodzi na to, żeja szukać nie potrafię :)

   • bloodybartek

    Gametrade.pl owocnych łowów. Wczoraj takie ceny stały :)

    • Radosław Ołdak

     chodzi o ten zablokowany już profil z „lewymi” komentarzami i brakiem możliwości kupna za pobraniem? Wypasiona wersja konsoli z 2 grami w dobrej cenie golasa? Bez żartów :)

 • Rapils

  Wie ktoś moze po ile była ta konsolka? Niestety aukcja usunięta :C

 • Kamil

  Uff Udało mi się kupić w ostatniej chwili, bez waszej informacji. Coś mnię tknęło i przeszukałem allegro bez nadzieji, że znajdę poniżej 2000zł.

 • Maja

  Jak ktoś jest chętny na PS4 500GB + 1 Pad za 1900 zł to piszcie do mnie. Gwarancja 24 miesiące. Mogę wystawić na allegro.

 • Kamil

  @rapils:disqus Cena konsoli wynosiła 1799zł

 • Kamil

  Nie wiem czy to nie jest jakieś nabieranie klienta. Wczoraj wpłaciłem kasę i ani słychu, ani widu o dostarczeniu mi konsoli do domu. Może wcale jej nie mają na stanie. :(

 • Kamil Kulis

  Na ceneo jest sklep który sprzedaje za 1721 zł.