PS4life

Nie tylko PC – Cyberpunk 2077 pojawi się prawdopodobnie też na PlayStation 4

Dla fanów gier RPG, steampunkowych klimatów i rodzimego studia CD Projekt RED będę dzisiaj św. Mikołajem z workiem dobrych wieści. Szykuje się mocna produkcja skupiająca wszystkie trzy elementy i to nie tylko dla posiadaczy PC.

Na tegorocznym New York Comic Con pojawiła się iskierka nadziei dla entuzjastów „stołowego” Cyberpunka wydanego w Polsce przez „Copernicus Corporation”. Bowiem o ile o tej growej adaptacji pod tytułem Cyberpunk 2077 wiedzieliśmy, że pojawi się na PC, o tyle teraz dowiadujemy się o możliwej premierze na konsolach nowej generacji. Rafał Jaki, menadżer do spraw rozwoju w CDP RED  tak skomentował tę kwestię:

Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie. Jednak na razie nie możemy ani tego potwierdzić, ani zaprzeczyć, gdyż jest na to za wcześnie

Zwiastun produkcji zrobił na mnie naprawdę wielkie wrażenie, chociaż nie pałam chęcią sięgania w przyszłość w grach. Widać, że slow-motion, ogrom szczegółów oraz klimatyczna muzyka jest receptą na dobrą zapowiedź tytułu. W dodatku, co można zauważyć gołym okiem, Cyberpunk 2077 prezentuje się całkiem okazale, a z obietnicą nadejścia na PlayStation 4 oraz Xbox One możemy się spodziewać fantastycznej grafiki. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że premiera ma nastąpić dopiero w 2015 roku.

Pomimo tak nielicznych informacji o tytule oraz lakonicznej ilości materiałów wideo, sądzę że warto się zainteresować produkcją. W końcu CDP RED pokazał na co go stać, jeśli chodzi o gry RPG.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Kamil Lewicki